تبلیغات X


تبادل لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

vst فروش

vst خرید

وی اس تی

دانلود وی اس تی

vst دانلود

فروش وی اس تی

خرید وی اس تی

سایت آهنگسازی

آموزش خوانندگی

سایت خرید لباس

سایت فروش لباس

تیشرت

لباس

خرید تیشرت

فروش تیشرت

خرید لباس

لباس فروشی

وی اس تی

دانلود وی اس تی

دانلود vst

فروش وی اس تی

خرید وی اس تی

وی اس تی

خرید vst

فروش vst

وی اس تی

دکوراسیون های مدرن روز دنیا

دکوراسیون های مدرن روز دنیا

طراحی داخلی

طراحی یک اتمسفر امن برای یک دفتر حقوقی در تورنتو

وقتی شرکت حقوقی دیویس، وارد، فیلیپ و واین‌برگ تصمیم گرفتند تا دفتر حقوقی جدید خود را در شهر تورنتو بنا کنند از شرکت دکوراسیون داخلی سُم دعوت کردند تا دفتر جدید این شرکت در مرکز آر‌. بی. اس در این شهر را طراحی کنند و فضای باز دفتر را به فضای داخلی یک شرکت حقوقی معتبر تبدیل کنند. این شرکت برای رسیدن به طراحی داخلی مورد نظرش، یک طراحی داخلی مدرن و کاربردی از پارتیشن‌های ساخته شده از چوب و فلز و سقف کاذب استفاده کردند.
شرکت طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در اولین گام کوشید تا با پارتیشن‌ها دفتر را به اتاقک‌های کوچکی تبدیل کنند تا مشتری‌ها بتوانند در محیطی خصوصی با وکلا یا مشاوران‌ حقوقی‌شان صحبت کنند. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس این شرکت با دقت فراوان انجام شده و طراح دکوراسیون داخلی منزل از مدرن‌ترین میزها و صندلی‌ها برای تزئین این اتاق استفاده کرده‌اند. طراحی داخلی هم برای افزودن بر تمرکز کارکنان و نورپردازی مناسب برای این اتاق یک سقف کاذب را طراحی و اجرا کرده است. در اجرای این اتاق کنفرانس از دیوارهای متحرک استفاده شده تا در صورت لزوم هم فضای اتاق کنفرانس را از بقیه‌ی فضای دفتر جدا کند و هم این‌که دیوارها امکان معرفی و ارائه‌ی پروژه‌ها در زمان کنفرانس را به کارکنان بدهد. طراح داخلی تالاری عریض را به کارکنان اختصاص داده و با طراحی یک راه‌پله‌ی مشبک این حس و حال را به مشتریان می‌دهد که در فضایی امن و خصوصی با وکیل‌شان صحبت می‌کنند.
طراحی این دفتر نشان تأیید ال. ای. ای. دی را دریافت کرده است. این نشان تأیید به این دلیل به این طراحی دکوراسیون داخلی اهدا شده که برای روشنایی از نور طبیعی استفاده شده است، به‌ترین سیستم گردش هوا در این دفتر به کار رفته و در طراحی دکوراسیون داخلی از وسایلی استفاده شده که فضایی دوستانه و راحت را برای مشتریان فراهم کند.
+ نوشته شده در شنبه 27 آذر 1395ساعت 8:34 توسط میلاد | | تعداد بازدید : 18

وی اس تی فروش وی اس تی خرید وی اس تی دانلود وی اس تی فروش vst خرید vst دانلود vst وی اس تی دانلود وی اس تی دانلود vst سایت آهنگسازی آموزش خوانندگی وی اس تی دانلود وی اس تی دانلود vst وی اس تی دانلود vst
فروش وی اس تی
خرید وی اس تی
وی اس تی
خرید vst
فروش vst
وی اس تی فروش وی اس تی